РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН BOSCH (БОШ) ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

Сервісний центр “911” надає комплексні послуги з ремонту пральних машин Bosch. Якщо ваша пральна машина вийшла з ладу, ознайомтеся з умовами виклику майстра, а також з нашими цінами.

У деяких випадках, видима поломка пральної машини зовсім не є поломкою, а лише потребує вчасних профілактичних заходів, з якими цілком може впоратися сучасний користувач.
У цьому розділі ми розмістили інструкції користувача на найбільш поширені моделі пральних машин Bosch.

В кожній інструкції вказані:
• детальні схематичні вказівки щодо самостійної установки побутової техніки;
• список найбільш часто виникаючих проблем, а також їх самостійне усунення та вирішення;
• докладні рекомендації щодо ефективного використання пральної машини.

В списку нижче знайдіть модель Вашої пральної машини – можливо, в інструкції до неї, Ви знайдете інформацію про цікаву для Вас проблему, і здавалось поломка виявиться зовсім не поломкою.

Пральні машини Bosch є одним із лідерів на ринку побутової техніки. В їх асортименті є як повногабаритні моделі, так і вузькі компактні малютки з фронтальним і вертикальним завантаженням, а також моделі, що повністю вбудовуються, і сушильні машини. Незважаючи на величезний модельний ряд, у цього виробника існує ряд непорушних правил для всіх заводів Bosch з випуску пральних машин: вищий клас прання «A» EN60456, електронне управління, електронний контроль піноутворення, електронний контроль дисбалансу, електронний контроль дозування води, клас енергоспоживання « A», або «Aplus», та гарантія виробника на весь модельний ряд два роки. Маючи масу переваг, ці пральні машини потребують профілактики та ремонту не менше за інших.