РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН WHIRLPOOL (ВІРПУЛ) ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

Сервісний центр “911” надає комплексні послуги з ремонту пральних машин Whirlpool. Якщо ваша пральна машина вийшла з ладу, ознайомтеся з умовами виклику майстра, а також з нашими цінами.

У деяких випадках, видима поломка пральної машини зовсім не є поломкою, а лише потребує вчасних профілактичних заходів, з якими цілком може впоратися сучасний користувач.
У цьому розділі ми розмістили інструкції користувача на найбільш поширені моделі пральних машин Whirlpool.

В кожній інструкції вказані:
• детальні схематичні вказівки щодо самостійної установки побутової техніки;
• список найбільш часто виникаючих проблем, а також їх самостійне усунення та вирішення;
• докладні рекомендації щодо ефективного використання пральної машини.

В списку нижче знайдіть модель Вашої пральної машини – можливо, в інструкції до неї, Ви знайдете інформацію про цікаву для Вас проблему, і здавалось поломка виявиться зовсім не поломкою.

Список моделей:

 

  • WHIRLPOOL AWM 6027, AWM 6081
  • WHIRLPOOL AWT 2274, AWT 2284, AWT 2288
  • WHIRLPOOL AWO 10360, AWO 10561, AWO 10761
  • WHIRLPOOL AWE 6315, AWE 8525, AWE 8725, AWE 9725
  • WHIRLPOOL AWE 6316, AWE 6416, AWE 6516

Whirlpool є лідером із продажу великої побутової техніки. Завдяки їхній популярності та продуманій системі дистрибуції їх техніка продається в 140 країнах, кожні 2 секунди по 1 виробу. Також це один із небагатьох брендів, який приділяє величезне значення дизайну, а не лише технічній оснащеності та впровадженню ультрасучасних технологій. Інші переваги пральних машин Whirpool: РК-дисплей, барабан великої місткості, функція вибору програми однією кнопкою, програма «Antibacterial», дисплей із захисним механізмом та нова технологія “6-е почуття Max”, за допомогою якої машина сама підбирає оптимальний режим прання, у той час як вам залишається лише вибрати тип тканини та завантажити білизну. Модельний ряд досить цікавий: пральні машинки, як з вертикальним, так і з горизонтальним завантаженням, мають місткість від 5-ти до 9-ти кг сухої білизни.