РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН ARISTON (АРІСТОН) ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

Сервісний центр “911” надає комплексні послуги з ремонту пральних машин Ariston. Якщо ваша пральна машина вийшла з ладу, ознайомтеся з умовами виклику майстра, а також з нашими цінами.

У деяких випадках, видима поломка пральної машини зовсім не є поломкою, а лише потребує вчасних профілактичних заходів, з якими цілком може впоратися сучасний користувач.
У цьому розділі ми розмістили інструкції користувача на найбільш поширені моделі пральних машин Ariston.

В кожній інструкції вказані:
• детальні схематичні вказівки щодо самостійної установки побутової техніки;
• список найбільш часто виникаючих проблем, а також їх самостійне усунення та вирішення;
• докладні рекомендації щодо ефективного використання пральної машини.

В списку нижче знайдіть модель Вашої пральної машини – можливо, в інструкції до неї, Ви знайдете інформацію про цікаву для Вас проблему, і здавалось поломка виявиться зовсім не поломкою.

Список моделей:

 

Ariston також є однією з найпопулярніших виробників пральних машин в Україні. Поширеність цієї техніки пояснюється добрим співвідношенням ціни та якості. У середньому модельний ряд пральних машин Ariston знаходиться в недорогому ціновому сегменті ринку виробників побутової техніки, проте бренд має і досить дорогі види пральних машин. Ariston надає покупцеві досить широкий вибір моделей машинок: класичні та вбудовувані, з горизонтальним та вертикальним завантаженням білизни, і навіть машини із сушінням. За розмірами та завантаженням машини відрізняються, але в середньому завантаження становить 4-5 кг, хоча існують моделі, які розраховані на завантаження 6-7.5 кг сухої білизни. До інших особливостей відносяться наявність таких корисних опцій, як «ручне прання вовни», «безшумне прання», енергоспоживання класу «А+».