РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН ARDO (АРДО), ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

Сервісний центр “911” надає комплексні послуги з ремонту пральних машин Ardo. Якщо ваша пральна машина вийшла з ладу, ознайомтеся з умовами виклику майстра на дім, а також з нашими цінами.

У деяких випадках, видима поломка пральної машини зовсім не є поломкою, а лише потребує вчасних профілактичних заходів, з якими цілком може впоратися сучасний користувач.
У цьому розділі ми розмістили інструкції користувача на найбільш поширені моделі пральних машин Ardo.

В кожній інструкції вказані:
• детальні схематичні вказівки щодо самостійної установки побутової техніки;
• список найбільш часто виникаючих проблем, а також їх самостійне усунення та вирішення;
• докладні рекомендації щодо ефективного використання пральної машини.

В списку нижче знайдіть модель Вашої пральної машини – можливо, в інструкції до неї, Ви знайдете інформацію про цікаву для Вас проблему, і здавалось поломка виявиться зовсім не поломкою.

Пральна машина Ardo досить популярна на українському ринку побутової техніки. Ці пральні машини є тандемом доступності та якості, розраховані на широке коло користувачів. Приваблює в техніці Ardo чудова функціональність за порівняно низьку вартість. Пральні машини Ardo комплектуються баками двох видів: сталеві емальовані та з нержавіючої сталі. Модельний ряд досить широкий, включаючи повногабаритні та малогабаритні машини з вертикальним та горизонтальним завантаженням. Машини відповідають усім високим вимогам: клас прання А, антизминання, програми «делікатні тканини», «ручне прання», «шерсть», а також оснащені системою пінопридушення та мають кілька систем захисту.