КОДИ СЕРВІСНИХ ПОМИЛОК ПРАЛЬНИХ МАШИН

Коди сервісних помилок
Indesit & Ariston

F01 – замикає ланцюг управління мотора пральної машини;
F02 – не надходить сигнал про роботу мотора на контролер;
F03 – не працює температурний датчик або релетена;
F04 – вийшов з ладу пресостат;
F05 – зливний насос не працює або не надходить сигнал про порожній баку;
F06 – ця помилка кнопок для пральних машин моделей «Ariston Dialogic»;
F07 – водонагрівальний елемент не опущений у воду;
F08 – водяний датчик подає два сигнали відразу – “порожній бак” і “перелив” або залипання релету тену;
F09 – дефект пам’яті ЕСППЗУ, системний збій;
F10 – при недоливі води – бак неповний, не пустий, немає сигналу датчика рівня води;
F11 – дефект насосного пристрою, немає сигналу про його роботу на пульт. Причин може бути кілька – обрив обмотки, від’єднання насоса, тріщина.

Коди сервісних помилок
Bosch & Siemens

F01 – двері завантажувального люка не зачинені. Перевірте щільність закривання дверей або ще раз покладіть білизну для прання в барабан так, щоб жоден предмет не був затиснутий дверцятами;
F02 – не подається вода. Причин може бути кілька:
• не відкритий кран для подачі водопровідної води, Його потрібно просто відкрити;
• не працює шланг подачі води – затиснутий, перетертий, перегнутий. Виправте цю несправність;
• низкий тиск води в крані або вода вимкнена. Відкладіть прання до гарного тиску в крані;
• фільтр у шлангу подачі води в машину засмітився. Усуньте засмічення самостійно – зніміть шланг та прочистіть його;
F03 – не працює зливний насос:
• в шланг потрапили сторонні предмети або сміття. Прочистіть насос згідно з інструкцією;
• шланг зливу засмітився. Усуньте засмічення шланга;
F04 – вода потрапила в піддон або вилилася на підлогу. Негайно перекрийте подачу води та викличте майстра. Цей дефект ви не зможете виправити.

Коди сервісних помилок
Electrolux &Zanussi

Е10 – не надходить вода в пральну машинку. Відкрийте водопровідний кран, переконайтеся, що вода є. Потім перевірте шланг подачі води – в якому він стані, чи не перегнутий, чи не порваний. Перевірте його на засмічення. Іноді вода не надходить, оскільки засмічений фільтр шланга подачі води.
Е20, EF0 – вода не зливається з машинки. Важливо встановити причину – чи це не працює насос зливу, чи не працює зливний шланг – порваний, засмічений, перегнутий.
Е40 – не закриті дверцята завантажувального люка. Ще раз відкрийте, дбайливо та акуратно покладіть білизну так, щоб не затиснути жодний предмет і щільно закрийте дверцята.
Е90 – не працюють електрокомпоненти пральної машини. Вимкніть її. Ще раз виберіть потрібну програму прання та спробуйте знову увімкнути кнопку Старт. Якщо код помилки знову буде виведений на дисплей – самому таку несправність вам не усунути. Доведеться викликати спеціаліста для ремонту пральної машини.

Коди сервісних помилок
Whirlpool

FH – Відбувся збій при подачі води в пральну машину (Порада: відключіть пральну машину та перевірте таке – чи не заблокований кран, за допомогою якого вода надходить у пральну машину. Поправте шланг, щоб вода могла протікати по ньому без перешкод. Здійсніть очищення фільтра, якщо він засмічений, перевірте напір води, відкривши кран).
FP – Стався збій при зливі води з пральної машини. (Порада: вимкніть пральну машину. Перевірте, чи не перегнувся шланг, що зливає воду. Очистіть шланг, для зливу води та насос, якщо вони засмічені).
F4–F15 – Електричні компоненти машини несправні. (Порада: відключіть пральну машину. Виберіть потрібну Вам програму прання і підключіть машинку знову – «пауза-старт». Якщо код несправності так і світиться – викликайте майстра).
FA – Спрацювала система, що припиняє подачу води. (Порада: відключіть пральну машинку. Перевірте, що кран, що подає воду, заблокований. Цей код несправності висвічується зазвичай при великій кількості піни або через те, що стався витік води в шлангу, що заливає воду, або в самій пральній машинці. Акуратно зробіть нахилення пральної машини вперед, щоб вода стекла. Після проведених маніпуляцій підключіть пральну машину і увімкніть кран, що подає воду. 

Коди сервісних помилок
Ardo

Е:00–Е:01 – можливі проблеми зі зливом води пральної машини. Спробуйте спочатку почистити фільтр пральної машини. Якщо це не допомогло – зверніться до центру обслуговування побутової техніки.
Е: 02 – також можливі проблеми зі зливом і затокою води, а також віджимом, але іншого характеру: перевірте положення зливного шланга (він повинен бути розташований на 60-90 см від низу пральної машини).
Е:03 – Технічна несправність, з якою у будь-якому випадку слід звернутися до сервісного центру з обслуговування побутової техніки.